zde najdete tento sortiment:
topení
vodoinstalace
vybavení koupelen, sanita
a mnoho dalšiho ...
Více o naší firmě  

Pohled na prodejnu firmy Ferkl s.r.o. Firma František Ferkl byla založena na základě živnostenského oprávnění dne 28. září 1992. V počátku prováděl instalatérské a topenářské práce sám její majitel pan František Ferkl. S řadou stálých a spokojených zákazníků, zvětšujícím se počtem a objemem zakázek vyvstala nutnost zaměstnat další kvalifikované odborníky k uspokojení všech potřeb a přání zákazníků. Postupně se počet zaměstnanců rozrostl na 50 lidí, nejprve instalatérů a topenářů, později i o odborníky dalších profesí – zámečníky, svářeče, zedníky a obkladače.

V roce 1995 byl zakoupen objekt v ulici U přívozu, kde se vytvořilo zázemí pro zaměstnance a skladování potřebných materiálů pro provádění montáží. Brzy začal být původní objekt nevyhovující, zejména svojí velikostí, a tak se majitel rozhodl pro objekt v Ostrovní ulici, kde firma sídlí dodnes. Tím se výrazně zlepšily podmínky pro realizaci zakázek a skladování zásob. V roce 1998 byla v budově otevřena prodejna Pohled na pension Oázainstalatérského a topenářského zboží, obkladů, dlažeb, vybavení koupelen a doplňků pro domácnost. K uspokojování zvyšujících se potřeb firem a živnostníků z oboru, byl v roce 2002 zahájen velkoobchodní prodej a prodejna přestavěna na vzorkovnu s maloobchodním prodejem.

Další aktivitou firmy se v roce 2001 stala úplná rekonstrukce a následné zahájení provozu Restaurace s penzionem Oáza ve Štětí a nakonec byl v roce 2005 otevřen „Buffet Oáza“ na Novém Náměstí v centru Štětí.

Firma František Ferkl se dne 1. března 2007 přetransformovala na společnost s ručením omezením FERKL s.r.o.. Jednatelem této společnosti se stal pan František Ferkl.

Certifikát ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 a politika jakosti

ISO 9001:2008 ISO 9001:2008 Politika jakosti Politika jakosti